Indeling voorjaarscompetitie 2020

Tijdens de voorjaarscompetitie zijn er op de diverse competitiedagen/ avonden geen banen beschikbaar voor vrij tennissen. Banen reserveren via de app en de beschikbaarheid wordt weergegeven.

Donderdagmiddag DD 3e klasse afd 2

(Packador 1)

Jolanda van Zoggel-Maas
Petra van Eijk
Drina Lemmen
Rian Kuepers
Tonny Welten
Mirjam van de Ven
Programma, uitslagen en standen
 
 

Donderdagavond DD 17+ 5e klasse afd 12

(Packador 1)

Sjoukje van de Goor
Ilse van de Cruijs
Anita Joosten
Femke van de Goor
Willemijn Hurkmans
Nikki Janssen
Agnieska Maas
Programma, uitslagen en standen
 
 

Donderdagavond Gemengd 17+ 2e klasse afd 1

(Packador 1)

Diego van Steen
Peter Janssen
Gerry Janssen
Monica Valentino
Lisan van de Laar
Marjolein Hendriks-Deelen
Programma, uitslagen en standen
 
 

Vrijdagavond DD 17+ 4e klasse afd 79

(Packador 1)

Angelique Zeegers
Chantal van de Bersselaar-van de Paal
Linda Vermeer-van de Paal
Katja Vogels
Vera Deenen
Chantal van Grotel-Jacobs
Programma, uitslagen en standen
 
 

Vrijdagavond DD 4e klasse afd 79

(Packador 2)

Esther Claessens
Cindy Maas
Kristel Berkvens
Michelle Verbeek
Annerieke Wijnen
Daphne Lenssen
Programma, uitslagen en standen
 
 

Vrijdagavond DD 17+ 4e klasse afd 63

(Packador 3)

Floortje Kamerman
Petra Piree
Ellis van der Wilt
Hanneke van der Rijt
Natalia van Houts
Claudia Wolter
Programma, uitslagen en standen
 
 

Vrijdagavond DD 35+ 1e klasse afd 8

(Packador 1)

Jolanda Martens
Franka de Gouw
Peggy van Waaijenburg
Loes van den Boomen
Marja van Mierlo
Susan Verbeek
Monica Valentino
Programma, uitslagen en standen
 
 

Vrijdagavond DD 35+ 3e klasse afd 33

(Packador 2)

Lisette Derkx
Ellen Zegwaard
Hettie Lenssen
Ellen Bakermans-Kreutzer
Joppy Gouka
Programma, uitslagen en standen
 
 

Vrijdagavond GD 35+ 3e klasse afd 10

(Packador 1)

Antoon Sonnemans
Anita Sonnemans
Piet van Lieshout
Petra van Eijk
Twan van de Boomen
Petra van de Bosch
Programma, uitslagen en standen
 
 

Vrijdagavond HD 17+ 3e klasse afd 33

(Packador 1)

Rik Span
Jasper ter Horst
Roel van Kollenburg
Tijs Corstens
Casper van den Broek
Programma, uitslagen en standen
 
 

Vrijdagavond HD 35+ 2e klasse afd 16

(Packador 1)

Steven Viveen
Erik Smeets
Freek Smits
Christaan Leenen
Antoine van de Laar
Paul van Mierlo
Peter Joosten
Programma, uitslagen en standen
 
 

Zaterdagmiddag HD 17+ 3e klasse afd 27

(Packador 1)

Hans Nooijen
Bart Bennenbroek
Jan van Grotel
Pieter van de Ven
Jeroen van Duijnhoven
Programma, uitslagen en standen
 
 

Zaterdagmiddag HD 17+ 3e klasse afd 28

(Packador 2)

Paul Vermeer
Jan van Dijk
Koert Joosten
Olaf van Rooij
Programma, uitslagen en standen
 
 

Zaterdagmiddag Heren 17+ 3e klasse afd 62

(Packador 1)

Aaron van Deursen
Jeroen van Gruijthuijsen
Ruwan van Gruijthuijsen
Mick Isbbouts
Peter Bossong
Programma, uitslagen en standen
 
 

Zaterdagmiddag Heren 17+ 3e klasse afd 64

(Packador 2)

Jan de Leeuw
Herman Kuijpers
Bart van Santvoort
Pieter Versteijnen
Paul Rooijmans
Programma, uitslagen en standen
 
 

Zaterdagmiddag Heren 35+ 1e klasse afd 3

(Packador 1)

Rudi van Hoof
Peter Thaens
Jeroen Bakermans
Niels Lenssen
Vico Slabbers
Ingo de Boer
Programma, uitslagen en standen
 
 

Zondag Heren 5e klasse afd 15

(Packador 1)

Siem Frissen
Timo Timmermans
Levi Stolwijk
Quint Bakens
Tim Warmerdam
Frank de Leeuw
Programma, uitslagen en standen
 
 

Zondag Gemengd 13-17 1e klasse afd 1

(Packador 1)

Jelle Henkes
Mees van den Elzen
Raf Wijnen
Alessia Beerens
Olivia Blanken
Roos van den Boomen
Maud van Zoggel
Programma, uitslagen en standen
 
 

Zondag Junioren 11-14 4e klasse afd 71

(Packador 1)

Mitchel van Kollenburg
Stef Kuilder
Janne Joosten
Lenne Wijnen
Programma, uitslagen en standen
 
 

Zondag groen 1 afd 24

(Packador 1)

Abel Welten
Iris Bennenbroek
Anne Corstens
Wietske Hurkmans
Programma, uitslagen en standen
 
 

Zondag groen 1 afd 23

(Packador 2)

Daan Bakermans
Kars Bakermans
Duuk Joosten
Jalke Henkes
Merel Vermeer
Programma, uitslagen en standen
 
 

Zondag groen 2 afd 51

(Packador 3)

Niels van Dam
Siem de Lange
Mick Leenen
Ivo van de Mortel
Jelle Sleegers
Programma, uitslagen en standen
 
 

Zondag groen 2 afd 53

(Packador 4)

Tim van Esch
Tim Groot Nibbelink
Noa Linders
Nina Maas
Ayse van Santvoort
Noa Wijlaars
Programma, uitslagen en standen
 
 

Zondag rood 1 jongens

(Packador 1)

Silvijn Evers
Jamie Janssen
Teun de Leeuw
Bjorn Vinken
Programma, uitslagen en standen periode 1 afd 31
Programma, uitslagen en standen periode 2 afd 119
 
 

Zondag rood 1 meisjes

(Packador 2)

Luna Peeters
Fiene Sleegers
Lize Sleegers
Programma, uitslagen en standen periode 1 afd 32
Programma, uitslagen en standen periode 2 afd 115