Indeling voorjaarscompetitie 2019

Tijdens de voorjaarscompetitie zijn er op de diverse competitiedagen/ avonden geen banen beschikbaar voor vrij tennissen.
donderdagmiddag DD kl 3 afd 2 team 1
Yvonne van Mierlo
Marjo Blommers
Mirjam vd Ven
Rian Kuepers
Tonny Welten
Yvonne van Mierlo
Programma, uitslagen en standen
donderdagmiddag DD kl 3 afd 2 team 2
Jolanda van Zoggel
Drina Lemmen
Jolanda van Zoggel
Marja van Mierlo
Petra van Eijk
Sandra Lemmen
Programma, uitslagen en standen
donderdagavond DD 17+  kl 4 afd 8
Angelique Zeegers
Angelique Zeegers
Chantal Jacobs
Chantal vd Paal
Katja Vogels
Linda Vermeer
Vera Deenen
Programma, uitslagen en standen
donderdagavond mix kl 1 afd 1
Diego van Steen
Diego van Steen
Gerrie Janssen
Lisan van de Laar
Marjolein Hendriks
Monica Valentino
Peter Janssen
Programma, uitslagen en standen
vrijdagavond DD 17+ kl 1 afd 16 team 1
Jolanda Martens
Franka de Gouw
Jolanda Martens
Loes vd Boomen
Marja van Mierlo
Monica Valentino
Peggy van Waaijenburg
Susan Verbeek
Programma, uitslagen en standen
vrijdagavond DD 17+ kl 1 afd 16 team 2
Els vd Giessen
Daisy Span – van Gogh
Els vd Giessen
Jolanda van Zoggel
Mieke Bennenbroek
Programma, uitslagen en standen
vrijdagavond DD 17+ kl 4 afd 48
Esther Claessens
Annerieke Wijnen
Christel van Vlerken
Cindy Maas
Esther Claessens
Kristel Berkvens
Michelle Verbeek
Pia Hurkmans
Programma, uitslagen en standen
Vrijdagavond DD kl 3 afd 34
Hettie Lenssen
Ankie Scholten
Ellen Bakermans
Ellen Zegwaard
Hettie Lenssen
Jeanette vd Bosch
Lisette Derkx
Programma, uitslagen en standen
Vrijdagavond mix 35+  kl 1 afd12
Rian Kuepers
Corne Kuepers
Erik Stock
Mariette vd Weijdeven
Rian Kuepers
Programma, uitslagen en standen
Vrijdagavond mix 35+  kl 4 afd 14
Antoon Sonnemans
Anita Sonnemans
Antoon Sonnemans
Petra van Eijk
Petra vd Bosch
Piet van Lieshout
Twan vd Boomen
Programma, uitslagen en standen
vrijdagavond HD 17 + kl 3 afd 37
Paul Vermeer
Jan van Dijk
Jasper ter Horst
Koert Joosten
Paul Vermeer
Rik Span
Programma, uitslagen en standen
Vrijdagavond HD 35+ kl 2 afd 3
Steven Viveen
Christiaan Leenen
Erik Smeets
Freek Smits
Ingo de Boer
Paul van Mierlo
Peter Joosten
Steven Viveen
Programma, uitslagen en standen
Zaterdag Heren 17+ k 5 afd 43
Hans Nooijen
Bart Bennenbroek
Hans Nooijen
Jan van Grotel
Jeroen van Duijnhoven
Pieter vd Ven
Zjuul Zeegers
Programma, uitslagen en standen
Zaterdag Heren 17+ kl 3 afd 71
Aaron van Deursen
Aaron van Deursen
Erwin Vossen
Jeroen van Gruijthuijsen
Mick Isbouts
Peter Bossong
Ruwan van Gruijthuijsen
Programma, uitslagen en standen
Zaterdag Heren 17+ kl 3 afd 76
Jan de Leeuw
Herman Kuipers
Jan de Leeuw
Paul Rooymans
Pieter Versteijnen
Programma, uitslagen en standen
Zaterdag Heren 35+ kl 1 afd 10
Rudi van Hoof
Gerard Kooken
Jeroen Bakermans
Niels Lenssen
Peter Thaens
Rudi van Hoof
Vico Slabbers
Programma, uitslagen en standen
Zaterdag Dames 17+ kl 3 afd 28
Jessie Slegers
Esther Linders
Gemma Lenssen
Isabel van Ravenstein
Jessie Slegers
Lois Rijkers
Programma, uitslagen en standen
zondag Heren kl 6 afd 17
Siem Frissen
Levi Stolwijk
Quint Bakens
Siem Frissen
Tim Warmerdam
Timo Timmermans
Programma, uitslagen en standen
GD  11 t/m 17 kl 1 afd 16
Ingrid Nooijen
Belle vd Mortel
Joep Wijnen
Maud van Zoggel
Raf Wijnen
Yannick Nooijen
Programma, uitslagen en standen
GD  11 t/m 17 kl 2 afd 20
Alessia Beerens
Alessia Beerens
Jelle Henkes
Mees vd Elzen
Olivia Blanken
Roos vd Boomen
Programma, uitslagen en standen
zondag meisjes 11 t/m 17 kl 2 afd 16
Cato vd Laar
Floor vd Weerden
Janne Joosten
Juul Leenen
Levi Wijlaars
Milou Jansen
Programma, uitslagen en standen
Tenniskids Rood 1
Monique van Kilsdonk
Programma, uitslagen en standen
Tenniskids Oranje 1
Sandra Jonkers
Programma, uitslagen en standen
Tenniskids Oranje 2
Bart van Santvoort
Programma, uitslagen en standen
Groen 1 afd 48
Elles Truijen
Programma, uitslagen en standen
Groen 2 afd 55
Tijs Corstens
Programma, uitslagen en standen