Indeling najaarscompetitie 2020

Dames Dubbel Donderdag Middag 3e klasse – PACKADOR 1
Drina Lemmen (V, 10535012)
Tonny Welten (V, 11423714)
Rian Kuepers (V, 15037363)
Jolanda van Zoggel-Maas (V, 15794644)
Mirjam van de Ven-Loomans (V, 25869868)
Petra van Eijk (V, 26322269)
Programma, uitslagen en standen
 
 
Dames Dubbel 17+ (Op Tijd) Donderdag Avond 5e klasse – PACKADOR 1
Angelique Zeegers (V, 26955423)
Chantal van den Bersselaar (V, 24818615)
Linda Vermeer-Van de Paal (V, 27071537)
Katja Vogels (V, 18856551)
Vera Deenen-van Prooyen (V, 28304640)
Chantal Jacobs (V, 24884413)
Programma, uitslagen en standen
 
 
Gemengd Dubbel 17+ (Op Tijd) Donderdag Avond 1e klasse – PACKADOR 1
Peter Janssen (M, 14026139)
Gerry Janssen (V, 14026147)
Marjolein Hendriks-Deelen (V, 16121244)
Lisan van de Laar (V, 18933297)
Diego van Steen (M, 14355132)
Programma, uitslagen en standen
 
 
Heren Dubbel 17+ (Op Tijd) Vrijdag Avond 3e klasse – PACKADOR 1
Jasper ter Horst (M, 31218415)
Roel van Kollenburg (M, 31343244)
Rik Span (M, 16437071)
Tijs Corstens (M, 20812329)
Programma, uitslagen en standen
 
 
Dames Dubbel 17+ (Op Tijd) Vrijdag Avond 1e klasse – PACKADOR 1
Claire van de Ven (V, 12771554)
Mieke Bennenbroek (V, 13064312)
Marianne van den Elzen (V, 23928069)
Daisy Span-van Goch (V, 15811921)
Jolanda van Zoggel-Maas (V, 15794644)
Laurie Janssen (V, 15924068)
Els van der Giessen (V, 26833549)
Marloes van Otterdijk (V, 14499142)
Programma, uitslagen en standen
 
 
Dames Dubbel 17+ (Op Tijd) Vrijdag Avond 4e klasse – PACKADOR 2
Petra Piree (V, 13334034)
Hanneke van der Rijt (V, 28646851)
Floortje Kamerman (V, 35341424)
Claudia Wolter (V, 36120367)
Daphne Lenssen (V, 19294581)
Els Linders-Hanssen (V, 36153796)
Marleen Hurkmans (V, 31243312)
Michelle Verbeek (V, 20552424)
Programma, uitslagen en standen
 
 
Dames Dubbel 35+ (Op Tijd) Vrijdag Avond 3e klasse – PACKADOR 1
Lisette Derkx-Overduin (V, 11917490)
Joppy Gouka (V, 17610850)
Ellen Zegwaard (V, 18856217)
Ellen Bakermans-Kreutzer (V, 22657746)
Hettie Lenssen-van Vlerken (V, 26446545)
Programma, uitslagen en standen
 
 
Gemengd Dubbel 35+ (Op Tijd) Vrijdag Avond 3e klasse – PACKADOR 1
Piet van Lieshout (M, 28554892)
Anita Sonnemans (V, 27728471) Antoon Sonnemans (M, 13310569)
Twan van den Boomen (M, 18664776)
Petra van Eijk (V, 26322269)
Petra van den Bosch (V, 29018838)
Programma, uitslagen en standen
 
 
Heren Dubbel 17+ Zaterdag 3e klasse – PACKADOR 1
Jeroen van Duijnhoven (M, 17531349)
Bart Bennenbroek (M, 14499150)
Jan van Grotel (M, 21045194)
Pieter van de Ven (M, 25869876)
Hans Nooyen (M, 15069036)
Programma, uitslagen en standen
 
 
Heren 17+ Zaterdag 3e klasse – PACKADOR 1
Jeroen van Gruijthuijsen (M, 19675488)
Ruwan van Gruijthuijsen (M, 19675461)
Aaron van Deursen (M, 19267843)
Mick Isbouts (M, 26297388)
Peter Bossong (M, 21155399)
John Stolwijk (M, 10535977)
Programma, uitslagen en standen
 
 
Heren 17+ Zaterdag 3e klasse – PACKADOR 2
Paul Rooijmans (M, 19960786)
Herman Kuijpers (M, 26322250)
Jan de Leeuw (M, 13986589)
Bart van Santvoort (M, 14567407)
Pieter Versteijnen (M, 12211478)
Programma, uitslagen en standen
 
 
Heren 35+ Zaterdag 1e klasse – PACKADOR 1
Peter Thaens (M, 10535365)
Niels Lenssen (M, 10535047)
Jeroen Bakermans (M, 11322020)
Vico Slabbers (M, 11322047)
Rudi van Hoof (M, 10482210)
Ingo de Boer (M, 13433156)
Programma, uitslagen en standen
 
 
Heren 35+ Zaterdag (NB+ZH) 3e klasse – PACKADOR 1
Paul Vermeer (M, 31343252)
Jan van Dijk (M, 19353588)
Koert Joosten (M, 31318576)
Olaf van Rooij (M, 31500048)
Programma, uitslagen en standen
 
 
Dames 17+ Zaterdag (LI+NB+ZH) 2e klasse – PACKADOR 1
Claire van den Bosch (V, 24766526)
Isabelle van den Bosch (V, 24660663)
Lisan van de Laar (V, 18933297)
Quinty Cuunders (V, 26687615)
Naomi Maas (V, 32037121)
Sophie van den Bosch (V, 24660655)
Programma, uitslagen en standen
 
 
Heren Zondag 5e klasse – PACKADOR 1
Levi Stolwijk (M, 27851958)
Timo Timmermans (M, 26622068)
Quint Bakens (M, 26914018)
Siem Frissen (M, 27128938)
Programma, uitslagen en standen
 
 
Groen 10 t/m 12 jaar Zondag Groen 1 – PACKADOR 1
Wouter Evers
Wiktoria Wladon
Iris van Heugten
Abel Welten (M, 31742297)
Iris Bennenbroek (V, 31750400)
Programma, uitslagen en standen
 
 
Groen 10 t/m 12 jaar Zondag Groen 1 – PACKADOR 2
Merel Vermeer (V, 31296211)
Jaike Henkes (V, 31172512)
Daan Bakermans (M, 30763517)
Kars Bakermans (M, 30763533)
Duuk Joosten (M, 35472065)
Programma, uitslagen en standen
 
 
Groen 10 t/m 12 jaar Zondag Groen 2 – PACKADOR 3
Ivo van de Mortel (M, 31841317)
Jelle Sleegers (M, 35502924)
Siem de Lange (M, 35503068)
Mick Leenen (M, 35783575)
Niels van Dam (M, 36040355)
Programma, uitslagen en standen
 
 
Groen 10 t/m 12 jaar Zondag Groen 2 – PACKADOR 4
Tim van Esch (M, 30997917)
Noa Wijlaars (V, 31398316)
Ayse van Santvoort (V, 31786359)
Tim Groot Nibbelink (M, 31842801)
Nina Maas (V, 35360771)
Noa Linders (V, 36086312)
Programma, uitslagen en standen
 
 
Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag 4e klasse – PACKADOR 1
Stef Kuilder (M, 30960010)
Lenne Wijnen (V, 30908469)
Janne Joosten (V, 29756766)
Mitchel van Kollenburg (M, 29882354)
Programma, uitslagen en standen
 
 
Gemengd 13 t/m 17 jaar Zondag 1e klasse – PACKADOR 1
Jelle Henkes (M, 29654777)
Mees van den van den Elzen (M, 29698650)
Raf Wijnen (M, 29473144)
Roos van den Boomen (V, 27978141)
Maud van Zoggel (V, 28974522)
Olivia Blanken (V, 28974557)
Alessia Beerens (V, 29648920)
Programma, uitslagen en standen