Indeling najaarscompetitie 2019

Dames dubbel 17+ Donderdag Avond 3e klasse afdeling 10
Angelique Zeegers ©
Linda Vermeer-van de Paal
Chantal van Grotel-Jacobs
Katja Vogels
Vera Deenen-van Prooijen
Chantal van de Paal
Programma, uitslagen en standen

Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond 1e klasse afdeling 6
Els van der Giessen ©
Jolanda van Zoggel
Mieke Bennenbroek
Daisy Span-van Goch
Claire van de Ven
Marianne van den Elzen
Programma, uitslagen en standen

Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond 3e klasse afdeling 79
Esther Claessens ©
Christel van Vlerken
Cindy Maas
Kristel Berkvens
Pia Hurkmans
Michelle Verbeek
Programma, uitslagen en standen

Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond 3e klasse afdeling 97
Lisette Derkx ©
Hettie Lenssen
Ellen Bakermans-Kreutzer
Ankie Scholten
Jeanette van den Bosch
Ellen Zegwaard
Programma, uitslagen en standen

Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond 3e klasse afdeling 6
Antoon Sonnemans ©
Anita Sonnemans
Piet van Lieshout
Petra van Eijk
Twan van den Boomen
Petra van den Bosch
Programma, uitslagen en standen

Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond 3e klasse afdeling 15
Paul Vermeer ©
Jan van Dijk
Koert Joosten
Roel van Kollenburg
Jasper ter Horst
Rik Span
Programma, uitslagen en standen

Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond 3e klasse afdeling 37
Nico van Bree ©
Ton Leenen
Yvan Derkx
Remko Kloppers
Ruud Bakens
Ad Bennenbroek
Jos van der Hulst
Programma, uitslagen en standen

Dames 17+ Zaterdag 4e klasse afdeling 21
Jessie Slegers ©
Gemma Lenssen
Isabel van Ravenstein
Claire van den Bosch
Esther Linders
Lois Rijkers
Programma, uitslagen en standen

Heren dubbel 17+ Zaterdag 3e klasse afdeling 31
Hans Nooijen ©
Bart Bennenbroek
Jan van Grotel
Pieter van de Ven
Zjuul Zeegers
Jeroen van Duijnhoven
Programma, uitslagen en standen

Gemengd 11 t/m 17 jaar Zondag 1e klasse afdeling 5 (team 1)
Belle van de Mortel
Maud van Zoggel
Raf Wijnen
Joep Wijnen
Yannick Nooijen
Programma, uitslagen en standen

Gemengd 11 t/m 17 jaar Zondag 1e klasse afdeling 5 (team 2)
Alessia Beerens ©
Olivia Blanken
Roos van den Boomen
Jelle Henkes
Mees van den Elzen
Programma, uitslagen en standen

Heren Zondag 3e klasse afdeling 17
Timo Timmermans ©
Siem Frissen
Levi Stolwijk
Quint Bakens
Programma, uitslagen en standen

Meisjes 11 t/m 17 jaar Zondag 2e klasse afdeling 2
Cato van de Laar ©
Levi Wijlaars
Janne Joosten
Milou Jansen
Juul Leenen
Programma, uitslagen en standen

Groen Zondag Groen 1 afdeling 74
Programma, uitslagen en standen

Groen Zondag Groen 2 afdeling 63
Programma, uitslagen en standen